Velkomoravský sraz

15.9. 2012 se uskutečnil První Velkomoravský sraz 🙂

Byl opravdu VELKÝ. Účast byla velmi slušná a nakonec dorazil slušný počet účastníků zájezdu. Bohužel jsem se tentokrát nemohl srazu zúčastnit naplno, teda pobýt až dokonce. A tak mohu jen za sebe říct, že lidí bylo opravdu hodně, spousta starých známých, ale také mnoho nových tváří přijelo navštívit vinařské sklípky na Moravě. Někteří jedinci, nebudeme jmenovat, se nemohli už dočkat a tak se „srazili“ již v pátek a tak byla nálada dobrá ještě před srazem. Je opravdu velmi zajímavé sledovat vývoj každého vapera. Na prvních srazech, kterých jsem se zúčastnil, bylo u každého v ruce neboli v puse například eGo-T, eGo-W a podobné systémy. Z 90% každý používal eGo baterie, sem tam někdo měl nějaký ten po domácku vyrobený grip, ale jen velmi zřídka. Dnes? Ano, dnes je již velmi mnoho zajímavých systémů, včetně široké nabídky gripů. Takže dle fotek můžeme vidět na stolech ProVari, různé varinaty V-Maxe (Z-Maxe), Imotion a další a další pěkné věcičky, včetně slušné spousty obnovitelných atomizérů jako je WillPro, Genesis, Bulli A2, různé kapací systémy a podobně.

 

Jako na každém sraze, tak i tentokrát byli přítomni také prodejci a tak se mohli řešit i různé požadavky co by kdo chtěl na jejich eshopu vidět a o co by byl či nebyl zájem. Což je velmi přínosné pro obě strany.

 

Jak jsem již uvedl na začátku, nemohl jsem zůstat až „do konce“ a tak jsem o dost přišel. Jak je vidno z fotografií, zábava se rozjela až po oficiálním začátku sraze, který byl plánován pořadateli (Kuoma a Bedulák) na 17:00. Já odjížděl kolem 17:30, takže jsem se s některými ani neviděl (opozdilci).

 

Ostatně ve vlákně na fóru, je toho také dost k přečtení 🙂

Zde je pár fotek 🙂