Projekty v Delphi

Projekty v Delphi

Náklady a výnosy DB verze – SQL verze

Novinka !!! Program pro obchodníky a managment společnosti, která se zabývá prodejem nových vozů nejrůznějších značek. Program je možné stáhnout. Jako databázový stroj je použito MSSQL. MSSQL není součástí tohoto instalačního balíčku, ale je možno si stáhnout express verzi ze serverů Microsoft.

Pop Tray

Novinka !!! Program pro zjišťování e-mailů ve Vaší osobní schránce, plánovač, kalendář. Už nebudete muset spouštět poštovní program, aby jste zjistily jestli nemáte žádný nový e-mail. Program je spuštěn jen v malé ikonce v liště, a v případě že zjistí nový e-mail tak to dá vědět známou bublinou, zvukem, spuštění výchozího programu pro poštu. Umí také filtrovat SPAMy, tvořit vlastní pravidla pro třídění pošty. Podporuje POP3, POP3-SSL, IMAP.

Contest

Program pro závody ve střelbě. V hlavní části programu jsou jednotlivé položky pro zápis hodnot jako je jméno a příjmení, rok narození, kategorie, reg. číslo, startovní číslo a jiné. Při zadávání reg. čísla stačí jen napsat začátek čísla a pomocí šipek na klávesnici se dostaneme na požadované číslo včetně názvu organizace. Můžeme zapsat i nové. Při zadávání kategorií prosím uvádějte název přesně a vždy začínejte Velkým písmenem. Jinak program nebude reagovat správně (počítání výsledků a přiřazování VT). // Muži, Ženy, Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky, Senioři, Seniorky, Veteráni, Veteránky.

FastRun

Je sbírkou menších programů, které jsou určeny všem uživatelům, kteří si chtějí ulehčit práci ve Windows.Tato sbírka se skládá z několika programů. BUDÍK – co k tomu dodat. Klasický budík, který v danou hodinu spustí zvuk nebo program. DELRECENT – smaže zástupce v Nabídce „Start\Dokumenty“. HODINKY – kolik je hodin? Není problém. Program se ovládá pravým tlačítkem. KÓDOVÁNÍ – zakódujte si své tajné soubory. Práce je snadná. KONEC – konec Windows a vypnutí počítače (ATX). RESTART – Restart Windows. REGEDITX – Trochu vylepšený regedit RAN – plovoucí lišta podobná Panelu zástupců v MS Office. SYSEDIT – informace o systému. ZÁLOHA – je to program určený pouze k aplikaci Microsoft Outlook Express 5. Nastavíte, kde jsou soubory s poštou a kam tyto soubory chcete zálohovat. Soubory s poštou jsou zpravidla v C:\WINDOWS\ApplicationData\Identities\{32}\Microsoft\Outlook Express.

Aplik

Synchronizace času podle časových serverů. Po spuštění apliku nenajdete program v žádném okně. Je to jen malá ikonka vedle systémových hodinek. Ovládá se pravým tlačítkem myši. Po prvním spuštění je třeba nastavit všechny spouštěné programy. K tomu slouží nabídka „Ostatní\Nastavení“. Kliknete na program, který chcete nastavit a nalistujete cestu, kde se program nachází. Potom ho lze spouštět v hlavní nabídce. TIP! Je možno používat i jiné programy s jinými názvy. APLIK také umí restartovat nebo vypnout počítač a také ho lze používat automaticky po startu Windows. A ještě i jako budík, který reaguje nejen na čas, ale i datum. Slouží k tomu nabídka „Upozornit“. Po kliknutí na Upozornit se nastaví datum a čas kdy má program něco udělat. A udělá to, co mu zadáte. Spustí WAV nebo soubor (EXE). K tomu je tlačítko „Procházet“. Novinkou v tomto programu je kalendář a plánovač narozenin a svátků, které lze navíc nastavit tak, aby program tyto akce připomínal několik dnů předem.

Office

je jako Váš osobní diář. Lze do něj zapisovat snad všechno co potřebujete vědět o Vašich známých. Osobní diář a kalendář, který chrání HESLO, a které lze v programu měnit. S tímto programem nebudete mít problém najít určitou osobu, jeho tel. číslo, adresu, E-mail, www, osobní informace a mnoho dalších údajů včetně zatajených informací. Nový údaj vložíte kliknutím na tlačítko „Přidat“ ve vrchní části programu. Ve vrchní části programu také přecházíte mezi jednotlivými údaji. Toto vše lze dělat i bez použití myši a to klávesy F3 až F9 a dalšími klávesovými zkratkami, které jsou napsány v programu v nabídce. Program také obsahuje i budík, které reaguje jak na čas tak i na datum a spustí zvuk nebo jiný program. Toto navolíte na tlačítku „Nastavení“ na kartě „Plánovač“. Všechny údaje lze i tisknout.

TomMoney

Je super program pro lidi, kteří chtějí mít přehled o svých financích. Umí i DOKONALE zaheslovat program pro uživatele. Ti, kteří ho neznají, se do něj nepodívají. Můžete si v něm vytvořit i vlastní databázi se svým názvem (max. 64 písmen ), vytvářet si i další a do nich si třeba zapisovat finance, které jste od někoho přijali nebo naopak. Má mnoho možností včetně vlastního hesla, které se dá měnit za běhu programu. Samozřejmě, že při změně hesla bude program vyžadovat to staré. Automaticky počítá stav Vašich financí v jednotlivých bankách. Banky lze tvořit kliknutím na tlačítko „Nový“ hned pod tabulkou. Napíšete název nové banky a potom ji otevřete na tlačítku „Otevřít“, také hned pod tabulkou. Nový záznam se potom vloží kliknutím na „Nový“ ve spodní liště v programu. Lze také používat klávesové zkratky a urychlit si tak práci. Klávesovou zkratkou CTRL+N vložíte nový záznam do banky a automaticky přidáte dnešní datum. Ostatní zkratky jsou uvedeny přímo v nabídce programu. Opět lze i vše tisknout.

BDE (Borland database engine)

Tento program není z dílny Tom Software. Některé programy, nejenom od Tom Software, vyžadují mít nainstalovaný doplněk Borland Database Engine, tak tady je.

Všechno

Vše programy od Tom Software v jednom balíku najednou.

Nápověda

Nápověda a informace o programech Tom Software.

MS installer

Doplněk pro MS instalátor.