Vaping sraz Ostrava 18.2. 2012

18.2. 2012 se Ostravě konal sraz příznivců elektronických inhalátorů.

Tak a je po srazu. Bylo to velkolepé, bylo to úžasné, bylo to dokonalé, ale bohužel, bylo. Jsem rád, že jsem se mohl takové to akce zúčastnit a byl u všeho důležitého, co se na srazu dělo. Ochutnávka všeho namíchaného, soutěže, pokec s lidmi, se kterými se znáte jen virtuálně, výměna cenných zkušeností, rady, tipy a triky a samozřejmě i nějaké ty drby. To vše k takovým akcím patří a tak i v Ostravě nebylo nic, co by chybělo. Účast byla zatím největší, co se počtu příchozích týče. Číslo 26 je toho důkazem. Na těchto srazech bylo až doposud vždy něco kolem 10 až 15 lidí, ale tento byl opravdu velmi nabitý.

Krásné prostředí zámečku, zámecká restaurace a zámecká pivnice, ve které jsme byli, tvořila příjemnou atmosféru. Bohužel kapacita míst, mohla být větší, ale, k velkému smutku některých, na sezení na klíně nedošlo. Počet lidí se neustále zvětšuje a tak je již nyní jisté, že místo pro další sraz bude pravděpodobně muset být ve větších prostorách. To ale nic nemění na faktu, že nálada a zábava byla skvělá. O tu náladu se postarali všichni co přišli, o zábavu se postarali naši milí prodejci, zástupci Lucie E-Shop a Hangsen.cz, kteří přišli. Děkujeme za skvělou zábavu, dárky a ceny pro vítěze.

Jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit povedené akce a dokumentovat dění na sraze nějakou tou fotografií, bohužel ne zrovna extra fotoaparátem, takže se tímto omlouvám, že některé fotografie nemusí být zrovna extra. Snad se polepším…. ale nevím kdy. Velmi mile mě překvapilo, kolik lidí nakonec dorazilo, a že si našli čas v dnešním uspěchaném světě. Komunita se celkem slušně rozrůstá a tak není divu, že je zájem. Jen tak dál.

Co se samotného dění týče, tak ti soutěživí mohli soutěžit o různé ceny, které se týkaly samozřejmě e-kuřiva, čeho taky jiného. Soutěže, jako například hod kostkami, které házely pohádkové postavičky, vyhrála nakonec po velkém boji naše ELenka, ochutnávka a samozřejmě hádání příchutí namíchaných liquidů a další… byly perfektní. Takové to srazy již delší dobu nejsou jen srazy o elektronických inhalátorech, ale hlavně jde o posezení s přáteli, se kterými se člověk pozná ve virtuálním světě internetu, setkání kamarádů a prodejců. Jsem moc rád, že dorazili také „šéfové“ a že vážili cestu až do Ostravy. Odměnou jim může být noční život na „Stodolní“ ulici, kam se se po oficiálním ukončení někteří přesunuli. A tak zábava pokračovala i dále.

Na předchozím srazu, který se konal 21. 1. 2012 v Olomouci, bylo jen o něco málo více lidí než nyní v Ostravě, ale to nic nemění na tom, že počet lidí až tak nerozhoduje, důležitá je zábava, atmosféra a že je co probírat. Budu se moc těšit na ten další….

A protože jsem v tom nechtěl být sám, tak jsem požádal o názory i dalších zúčastněných ….

Další názory zúčastněných

MistyFX
Bohužel se mi podařilo vlasní vinou dostavit na sraz až kolem osmé hodiny takže nemůžu posoudit jak probíhali soutěže a atmosféra před touto hodinou. Za mě maximální spokojenost – zůstalo hlavní jádro a zábava byla naprosto perfektní a to jsem ani nečekal, že skončím na Stodolní ulici. Pařba až do rána  Tak to má být. Všem co se nemohli dostavit  / nováčkům můžu jedině doporučit, aby neváhali a při jakékoliv další příležitosti dorazit na sraz tak taky učinili. Jedním slovem PARÁDA

———

Samsu
Takže za mě můžu jen pět chválu. Byl to můj první sraz a přijetí bylo perfektní. Dověděla jsem se spoustu užitečných informací, zkoukla super nádobíčko a vyzkoušela nespočet liquidů. Po tomhle jsem rozhodnutá se sama pustit do míchání. Velké poděkování patří všem zúčastněným. Nejen za sraz, ale za vše co pro e-kouření děláte. A Tobě za to jak jsi se mi věnoval a za gin s limetkou. Jste skvělá banda, bylo mi s vámi moc dobře a těším se na příště.

———

Elenka
1) naprosto bezkonkurenční sraz (UŽ ZASE!)
2) naprosto bezkonkurenční lidi (UŽ ZASE!)
3) naprosto bezkonkurenční soutěž, veliký dík REDIMům a HANGSEN.CZ za zorganizování a výhry!!
4) chlapi i baby, hýčkejte si RENATU, je to bezvadná ženská!
5) chlapi a zejména baby, hýčkejte si PETRIKA, je to moc milý a krásný chlap!
6) chlapi i baby, bacha na TOMSOFTA, jinak báječného mistra konspirace!

A teď můžu docela vážně z celého srdce poděkovat všem zúčastněným za milou společnost a překrásný dar

———

Cenda.t
Opravdu jsem se cítil jalo doma mezi svými, žádné spory, žádné hádky, jen opravdu perfektní nálada, soutěže, prostě bezvadná zábava. Takových akcí bychom v dnešní době potřebovali co nejvíc pro zlepšení nalady.

———

Kulakorka
Nikdy jsem nebyla zastáncem srazů a už vůbec ne nějakého seznamování přes internet.Nevím, kde jsem vzala odvahu a šla na první sraz. Asi to tak mělo být… První sraz byl fajn, ale druhý mě tak nějak emočně naplnil(obohatil). Poznala jsem skvělé lidi, nechci jmenovat, abych na někoho nezapomněla  a hlavně na vlastní oči viděla ty, kteří toto fórum založili, PETRIKA a RENČU! Pomáhají tímto všem začínajícím e-kuřákům a nejenom jim, vlastně se z nás všech stává taková e-kuřácká rodinka. Ještě dnes se mi vykouzlí úsměv na tváři při vzpomínce na včerejší den…Jednoznačně The Best Of…

———

petrik a Renča

Je o nás známo, že si nenecháme ujít žádnou srandu a tak jsme nemohli chybět ani v Ostravě. Těšili jsme se na spoustu známých a chtěli jsme poznat další lidičky, které jsme znali jen podle nicku z fóra. Jako většina srazů v poslední době byl i tento úžasný – skvělí lidé (všichni, co tam byli), pěkná hospůdka, jedinečná zábava. Chtěli bychom vám všem poděkovat za báječnou atmosféru a prodejcům za jejich účast a ceny do soutěží i dárky. Máme radost, že přibývá lidí, kteří na srazy nejen chodí, ale už dlouho dopředu se na ně těší. A to je v podstatě i jedním z cílů fóra. Nemá cenu měřit, kolik lidí na čí sraz přišlo, důležité je, jak nám tam bylo a na to se dá říct jediné: super fajn.

Nesmíme ale zapomenout poděkovat i za neoficiální část srazu na Stodolní oběma Tomům a Jardovi. Kluci, bylo to tak skvělé, že určitě budeme po dalším srazu pokračovat – máme tam toho ještě hodně neprozkoumaného. Ráno jezdí vlaků dost …

Díky všem a příště se určitě zase uvidíme.