Sraz Praha 31.3. 2012

V posledním březnovém dni se opět sešla slušná partička lidiček, se společným zájmem o Vaping. A rovnou v Praze. Přijeli z daleka i blízka, po jednom i ve skupinkách. Přijeli nebo přišli lidi od 20 do 80 let a bylo, jak jinak, než parádně. O organizaci srazu se postarali Yarda, Anaj.west a Tiktak. Posledně jmenovaný se také postaral o jednu z hlavních překvapení, ale o tom až později. Je vidět, že zájem velmi narůstá a pokaždé, když se uskuteční nějaký sraz a je jedno kde, je účast víceméně neustále větší a větší. Samozřejmě jsou a budou místa, kde vzhledem k dálce nepřijedou všichni, ale vždy se to tak nějak prostřídá 🙂

Na každém sraze již bývá zvykem, že se hrají nějaké hry nebo je o zábavu postaráno různým způsobem. V Práglu se začalo hodem cigaretovou dutinkou do dálky. Úkol zněl jasně, hodit co nejdál. To se nejvíce povedlo „Lukashovi“, gratulujeme 🙂 Další soutěž byla hod, jak jinak než opět cigaretovou dutinkou, na cíl. Jako cíl byla mříž kanálu, kterou Yarda „vyrobil“. Každý měl 5 hodů a přesnou mušku měl nejvíce „Marty“, gratulujeme 🙂  Další soutěží byly tipovací a vědomostní soutěž. Jako třešnička na dortu byla tombola. Výtěžek z tomboly putoval na dobročinnou věc a to, útulku pro psy Lesní zátiší.

O ceny do tomboly se postaral sponzor a zároveň jeden z organizátorů, Tiktak – www.atty.cz, moc děkujeme 🙂 Byla to opravu povedená akce, na které nic nechybělo. Organizátorům patří velké díky, stejně jako Tiktakovi a www.atty.cz za hodnotné ceny. Každý si odnesl z tomboly něco a výtěžek putoval na dobrou věc, což je ještě lepší 🙂 Všem moc děkuji a těším se na další srazík 😀

Další vyjádření ke srazu je přímo do některých zúčastněných, kterým tímto také děkuji, že si udělali čas a napsali pár vět. Díky.

 

Yarda

Své info o Prvnim Pražském srazu SE bych rozdělil na dvě části
– z pohledu člena fóra
Jsem rád, že jsem měl možnost se prvně setkat s částí této bandy, pokec byl super a dal mi mnoho nových informací, měl jsem možnost si innatura sáhnout na různé typy HW, ochutnat Vaše míchačky – něco mi chutnalo a něco méně. Test od anaj.west byla pěkná podpásovka a pro mne osobně spíš byl výsledek otázkou tipování než vědomostí. Moraváci jsou v dobrém slova smyslu „hovada“ – velice si vážím toho, že přijeli takovou dálku a aspoň pro mne tím nastavili laťku – když chci na sraz, tak už fakt nebudu řešit jestli ho mám „u zadku“, nebo je na druhé straně republiky – chci jet, tak jedu.. Sraz pro mě osobně trval vlastně 12h a i tak to hrozně rychle uteklo a nemluvil jsem se všemi, což mně mrzí..

– z pohledu organizátora
Velice si vážím návštěvy každého, který neváhal a přišel – čím dále to k nám měl, tím víc si toho vážím ( takže asi jednoznačně „vyhrává“ Tomsoft ), ale přesto musím říct, že aspoň já jsem byl trochu zklamán – doufal jsem v trochu vyšší účast – přeci jen necelých 20lidí na první sraz v Praze mi přijde trochu málo. Na druhou stranu mne ale velice mile v tomto kontextu překvapila výše částky vybrané „na tombolu“. Tím to také děkuji Tiktakovi za opravdu štědrý sponzorský dar!

Na srazu byly věci povedené a některé trochu méně, ale celkově jsem moc rád, že sraz proběhl a těším se na další setkání…
Tak kde to bude teď??

 

Anaj.West

Vidíte, dnes už je sraz za námi a můžeme u fotografií už jen vzpomínat. Z výrazu obličejů všech zúčastněných je zřejmé, že i jim se akce líbila a určitě nikdo z nich nelituje, že na sraz dorazil. Teda doufám, že pokud se na fotkách nesmějí, tak nejsou bez nálady, ale pekelně se soustřeďují na soutěže a pokud leží na zemi (Renča), nejsou společensky unaveni, ale snaží se ze všech sil trefit do kanálu. 🙂

Je fajn, že v dnešní uspěchané době si dokážete najít pár hodin a přijet z větší, či menší dálky.  Pravda je, že nás Pražáků mohlo být více, snad se příště polepšíme. Co si budeme povídat, určitě je velice příjemné poznat osobně nové lidi, které známe jen z písmenek z fóra nebo avatarů.

Ještě jednou bych chtěla pogratulovat všem vítězům soutěží, byli skvělí, chytří, šikovní, prostě úžasní.
Hod vajglem na dálku –  Lukash
Hod vajglem na cíl – Marty
Tipovací soutěž – Renča
Vědomostní  soutěž – Vargas

Poděkování všem, kteří přijeli.

Poděkování všem, kteří si zakoupili lístky do tomboly. Na dobrou věc se vybrala částka 10.050,- Kč, která ve finále všechny opravdu překvapila. Je fajn, že když jde o dobrou věc, lidé reagují tak, jak jste reagovali Vy všichni. Díky, díky, díky. Vždyť jste Yardovi málem za lístky utrhali ruce. Někteří darovali takové částky, že se museli jít po půlnoci zahojit do Las Vegas. 🙂

Poděkování sponzorovi a organizátorovi Jirkovi tiktakovi (atty.cz) za hodnotné ceny, které věnoval do tomboly, za krásné diplomy a hlavně za nápad, věnovat výtěžek z tomboly útulku pro psy Lesní zátiší.

Poděkování pochopitelně i Yardovi, o kterém do soboty nikdo nevěděl, že je expert přes kanály. Za perfektní nápad na soutěž a výrobu kanálu. Také veliké díky Jardově manželce, která napekla úžasné slané šneky pro vítěze, po kterých se hned zaprášilo.

 

Sarrka3:
Chtěla bych poděkovat Yardovi, Anaj.west a Tiktakovi za organizaci srazu v Praze , za nápadité soutěže a skvělé ceny, za to, že výtěžek z tomboly šel na dobrou věc, jako majitelka několika zvířat, vím jak jsou chlupatí miláčkové nákladní.  Všem ostatním děkuji za skvělé přijetí, rady, náladu a vůbec za skvělé odpoledne, krásný večer a úžasnou část noci.   Renče, Petřikovi  a Tomsoftovi děkuji za skvělé fórum a jsem ráda, že jsem vás poznala osobně, jako ostatně všechny zúčastněné. Ještě bych chtěla apelovat na dámskou část fóra, teda ženy, vždyť jsme tam byly jenom tři, to je ostuda. Zkrátka bylo to skvělé, ale hrozně krátké, kdo nebyl, může jen litovat. Tak zas někdy příště, už teď se těším.

 

Vargas:

Bylo to fajne poznat lidi z fora a jeste vic se seznamit s prislusenstvim o kterem jsem jenom cetl a videl z obrazku… sraz je pro lidi dobra a uzitecna vec. muzou jsi vyzkouset, omackat, ochutnat a hlavne pokecat co je zajima. libilo se me misto srazu, dobre vymyslene souteze a dobrocina vec. jsem rad ze jsem mohl prispet na spravnou vec a dohromady pomoci nekomu kdo to potrebuje… libil se me pristup tiktaka jako prodejce ktery dodal veci do tomboly.
Jen je skoda ze neprislo vic lidi.

 

Acc:
Líbilo se mi tam. Su rád že sem překonal lenost a jel z druhého konce republiky do Práglu. Poznal sem pohodové a někdy i svérázné lidi a věřim, že srazy budou pokračovat. Byla to pro mě i zajimavé inspirace, ale k tomuhle ešte budu muset něco načíst a asi dost kutilů prudit s dotazama.

 

Michal:
Za mě naprostá spokojenost. Organizátoři zvládli vše na jedničku s *.
Konečně sem poznal osobně i spoustu lidí které znám z fóra již víc jak rok ale všichni byli fajn-jak nováčci tak staří psi. Soutěže byli vtipně zaměřené na náš bývalí zlozvyk ale nic nepůsobilo nijak křečovitě a kdo chtěl, zúčastnil se a myslím že i dobře pobavil. Do kouta mně trošku zahnal jen vědomostní test. Ze všech cca. 20 otázek jsem „nehrál sportku“ jen v jednom případě. Zvláštní poděkování patří především Tiktakovi, který zasponzoroval tombolu a to že se podařilo vybrat přes 10 000 na dobrou věc už ani komentář nepotřebuje. Navíc jsme si všichni (alespoň myslím) odnesli nějakou tu cenu takže 100% spokojenost. A jen tak mezi námi – Renča je živel. Ona bude tvrdit že kecám, ale nevěřte jí a sami se přesvědčte na nějakém příštím srazu!

 

Toky:
Pražský sraz byl pro mě jen utvrzení toho co jsem si myslel. A to že komunita okolo e-cigaret je velmi silná a to bez rozdílu věku, vědomostí a národnosti se dostane každému rady a pomoci. Ke všem se přistupuje stejně. Každý má právo říct co si myslí a celá komunita se nese v přátelském duchu a tak tomu bylo i na srazu. A konec konců jsme si i pokecali i o jiných věcech než jsou e-cigarety(jsme přeci jen lidi 🙂 ). svetecigaret.cz mi přijde jako silná, flexibilní a moderní komunita! Díky srazu jsem poznal nové lidi a uvědomil si, že za monitorem a klávesnicí sedí člověk a ne nějaký robot 🙂 . Naprosto neuvěřitelná věc a to že jsme vybrali přes 10 tisíc korun na dobrovolnou a dobročinnou věc a to pomoc psímu útulku. Až neuvěřitelné, že někteří z nás dali i peníze bez toho aby nárokovali lístky do tomboly mě sakramentsky překvapilo!
Díky za sraz bylo to zábavné, poučné a hlavně lidské. Těším se ba další!

 

Marty:
Perfektni od zacatku…libilo se mi tam..vyhral jsem trubku a jsem stastny clovek

 

 

Další fotky ze srazu od TomSoftTiktak(sraz)Tiktak(předání šeku)anaj.west