VISION ViVi NOVA 2.8ml

GotVapes VISION ViVi NOVA™ 2.8ml Twist-On Replaceabe Coil TANK

 

Tak zní celý název novinky na GotVapes a chtěl bych Vám jen krátce o něm něco říct 🙂

 

Typ závitu: 510
Odpor: 1,8ohm – 2,8ohm (dle typu žhavící hlavy)
Objem tanku: cca 3ml
Cena za komlet: $15.95 (v balení je kompletní tank + DripTip + 2x žhavící hlava)
Cena za žhavící hlavu: $2.95
Cena za barevnou kovovou trubku: $3.45

 

Začátkem roku jsem mohl vyzkoušet první verzi, která měla zcela jiný vnitřek,

který se nedal nijak měnit, takže po opotřebování spirálky a knotů, byl celý tank k ničemu.  V novější verzi se začala prodávat, jako vyměnitelné příslušenství, vnitřní část, kde jsou knoty a spirála.

Což už z toho dělalo celkem použitelné příslušenství na dlouho dobu.

 

Tato nová verze je o velký kus lepší a i když vypadá podobně, je, dle mého názoru, inspirována známým příslušenství „VISION eGo Stardust“. Má velmi působivý vzhled a co je důležité, krásně a jednoduše vyměnitelnou část se žhavením a knoty.

  

Tento vylepšený tank lze velmi krásně rozebrat a to do „posledního šroubku“ 🙂 Krásně se vymění hlava, kde jsou jak knoty, tak spirálka. Navíc, lze tento proces výměny dělat vlastně za pochodu a dopoledne kouřit s 1,8ohm odpoerem spirálky a po obědě si vyměnit žhavící hlavu, kde je 2,8ohm spirálka. Plastová část je dle prodejce z jiného materiálu, což se dá lehce poznat. Tu starší verzi mám a plastová trubka je čirá, tady tak čirá není a má také silnější tělo.

 

V balení, je jeden celý tank a jako další příslušenství jsou právě již zmiňované žhavící hlavy s různým odporem spirálky. 1.8ohm, 2.4ohm a 2.8ohm.

 

Jako samostatně volitelné příslušenství jsou ony žhavící hlavy

Že Vám ta vrchní část něco připomíná? Ano. Jak už jsem zmínil, inspirací byl určitě VISION eGo Stardust nebo chcete li ClearEchomizer či CE4+. Jak je vidět, knotem se nešetřilo. Ano, určitě půjde i tato část rozebrat a použít vlastní knoty s vlastí spirálkou s požadovaným odporem, ale to už je spíše na debatu u kulatého stolu 🙂

 

Aby toho nebylo málo, lze celý tank ještě vylepšit o barevnou verzi plastové trubky za kovovou a barevnou

Prodejce uvádí, že všechny díly pro ViVi NOVA Tanky, jsou vyrobeny zvlášť pro tento výrobek a že žádný kus nepochází ze starších verzí Vision Tanku. Sám spolupracoval při výrobě a vše testoval sám prodejce. Jak dalece je toto tvrzení pravdou nevím, ale od tohoto prodejce jsem nikdy nic špatného neměl. Byl to právě tento prodejce, který měl jako první v nabídce  VISION eGo Stardust.

 

Rozhodně stojí za vyzkoušení 🙂

 

Zatím lze tento produkt zakoupit pouze v zámoří, ale možná se najde prodejce, který tento produkt nabídne i u nás 🙂