GotVapes VISION Stone 5ml Tank

GotVapes VISION Stone Tank

Zase tank, trošku jiný, ale tank.
Velká výhoda je opravdu snadné rozebírání, plnění a údržba.
Je to knotový systém se žhavením nahoře, takže velmi podobné wéčku, CE2, GS312 atd…

Objem je pro cca 5ml liquidu
Odpor je cca 2,0 – 2,2 ohm
Je určeno pro napětí 3,7V (4,2V je asi max, pak už se to nedá hulit).
Je pro závit na 510ku, takže na drtivé většině baterií lze používat (eGo baterie, Gripy s 510kou)
Cena je cca  190,- kč ($9,95)
Součástí balení je i Tip (černý nebo bílý platový)

Nevím jestli to nějak popletli, ale dostal jsem jeden bílý platový a jeden černý, kovový
Vzhledem k odporu spirálky to velmi dobře chutná i s malým napětím, třeba 3,5V a dýmu je opravdu dostatek. Vinitřek, kde je na vzduchové trubičce porcelánová miska, konty a spirálka, nejde měnit. Kovová základna je z jednoho kusu, který obsahuje i ten vnější 510 závit, ale údajně se připravují náhradní spodky, které pak bude jednoduše vyměnit. taková ta klasická údržba je velmi jednoduchá a je vlastně stejná, jako na podobných systémech. Zde je velmi ulehčena demontáž… stačí odšroubovat vrchní a spodní část a zůstane jen ten vnitřek se základnou. Opláchnout, vysušit, vypálit… to už je jasné. Mám dva kusy, ale u jednoho pozporuji mírné „orosení kolem spodního závitu. Nijak to neteče, ale citím, jakoby to tam prosakovalo, ale je to třeba za 5 hodin používání. Ten druhý je lepší.

Co se týče hitu a dýmu je velmi slušný a jak jsem psal, i na menším napětí.
Chuť, je dle mého názoru trošku jiná, protože mám stejný liquid v několika systémech a v tomto tanku to chutná jinak než jinde. Neříkám, že špatně, ale jinak. Plnění je dokonalé a po odšroubování vrchní části, můžete lít co hrdlo ráčí…. není nutné asni sundávat ten vrchní silikonový špuntík, protože i tak tam je dost velká mezera, ale když se tento špuntík prsty sundá, můžu tam lít liquid i z kanystru.

Při odkouření skoro poloviny tanku se objevila celkem divoká chuť, protože už to nestíhalo zásobit knoty. Je to asi obecně u takhle širokých tanků, ale na XXL by Tom_Forty se mi to nestávalo, tady jo. Je potřeba často naklopit celý tank dolů, aby se knoty pořádně nasákly a mezi potáhnutím udělat cca 20 sec. pauzu.

Hm… zase další kus do sbírky