Dual Coil MOPP atomizer

Dual Coil Atomizer


– pro přímé kapání
– 12 kapek najednou
– 510 závit
– Odpor 1.5 Ω
Cena: cca 100,- kč

Po pár dnech zkoušení tohoto Atomizéru mohu říct, že … asi nic víc, než že funguje.
Těch uváděných 12 kapek je ale utopie. Jo, možná bych je tam nacpal, ale poprvé je možné kápnout bez problémů 5 kapek, pak chvilku počkat, až se nasákne knot a drátěnka, pak zase přidat 1-2 kapky, ale to se mi teda nechtělo. Je to moc dobré pokouřeníčko, u kterého nemusíte kapat tak často jako u normálních atty. Já to používám tak na 5 -6 kapek. Hustší liquid klidně 6, jinak 5. Chuť je perfektní, stejně jako HIT, díky dvěma spirálkám a knotům. Pokud ale chci jen ochutnat něco málo, tak to rozhodně není k tomu tento atty určen, protože když tam dáte tři kapky, tak se nenasákne vše co je potřeba a po jednom prásku už není chuť skoro žádná. Víc kepek = lepší a déle trvající požitek. Zkoušel jsem to na standardní napětí na Gripu SB, ale bez problémů funguje na eGo bateriích ze sad (T, W a C). Dým je opravdu suprový.

Když dochází liquid, tak se mi nestalo, že bych cítěl takovou tu spálenou nebo smradlavou chuť, ale bylo to jakoby nasládlé. Nevím co to způsobuje, jestli ty knoty, ale když dochází liquid u klasické 510ky, tak je to hodně poznat, tady se ta chuť změní v nějakou sice „pachuť“, ale je trošku nasládlá a není to tak hrozné, když se zapomenete.
Určitě u tohoto atty zůstanu.
Jen možná jedno mínus a to fakt, že se tento atty nedá používat s klasickou patronou s vatičkou. Ta totiž nestíhá zásobovat obě spirálky s knoty, takže pokud ano, pouze kapat a kapat….

Diskuze například ZDE