ASUS M10 – klasik v.2

Garmin Asus Nüvifone M10
Klasik (Klasik PP) verze 2.0

Další nová verze klasického uspořádání pro ASUS M10 je tady. Tentokrát jsem zvolil jiný software. Žádné SPB Shell, ale jen klasika se dvěmi hlavními aplikacemi. Jedna z nich je Resco Contacts a ta druhá je SPB Pocket Plus s úpravou nastavení pro WM 6.5.3.

  

  

 

Všechno je sladěno a nastaveno. Stačí jen po instalaci všech CABů obnovit nastavení pro SPB Pocket Plus. Nastavovací soubor je součástí složky CABS.

 

Použil jsem sestavení tohoto software:

SecondToday – Druhá Today obrazovka

Agenda One – Velmi dobrý prográmek na práci s kalendářem

AE Button Plus – Pro mapování HW tlačítek

RescoPhoto – Nejlepší prohlížeč pro obrázky

SpbWallet – Elektronická úschovna hesel a jiných „tajných“ věcí

RotateSreen – Otáčení displeje

Resco Contacts – Manager pro kontakty

Meteoservis – Počasí

SPB Diary – Zobrazení kalednáře, úkolů, SMS a dalších přímo na ToDay obrazovce

SPB Pocket Plus 4 – Spouštěč, který umožní přidat přímo na Today přidávat zástupce programů, dokumentů, hudby a dalších. (některé funkce zde v tomto OS nefugují, jsou pro  WM 6.1.

Kdo má zájem si pohrát, může vyzkoušet. Připravil jsem CABS pro toto sestavení. Po instalaci všech CABů (instalovat přes SASHIMI, které je součástí staženého ZIPu) a restartu, se celý OS změní jako je na obrázcích výše. V složce CABS je ještě také nastavovací soubor pro Inesfot Phone, lze ho pak obnovit a je vše již nastaveno. Samozřejmě zbytek se může libovolně upravit.

Soubory ke stažení:

CABS pro Klasik PP v. 2

CABS Klasik PP v.2.0 obsahuje SPB Pocket Plus, tato varianta mi přišla, ač jsem tomu nechtěl věřit, vhodnější a systém lépe reagoval na spouštění zástupců. Ve složce CABS je k dispozici také nastavovací soubor pro SPB Pocket Plus, kterým je možno obnovit nastavení tak, aby bylo vše jako na obrázcích výše. V nastavení je vhodné vypnout všechny moduly a pak spustit z menu možnost „Obnovit nastavení“ Po obnově nedoporučuji zapínat jiné moduly než ty, které jsou na obrázku, protože všechny ostatní části jsou velmi systémového charakteru a vzhledem k faktu, že stejně jako iLuncher i Pocket Plus není určen pro WM 6.5, není vhodné zapínat další moduly. Ten první nám bohatě stačí.


Stažený ZIP soubor rozbalit přímo na SD kartu (ne do My Storage, ale do Storage Card). Nevytvářet žádné složky, ale rozbalit přímo do rootu SD karty. Vytvoří se automaticky složka CABS, SASHIMI a soubor AutoInstall.lnk, který slouží pro automatickou instalaci všech CABů. Nelekněte se první chyby, která se zobrazí po prvním spuštění souboru „AutoInstall.lnk“ bylo to přizpůsobené pro jinou ROM a zde jsem byl líný to upravit. Po zavření této chyby, to jednoduše spustíme ještě jednou a vše se už rozjede jak má. Začnou se instalovat všechny CABy co jsou ve složce CABS. Jsou záměrně pojmenovány s čísly na začátku, aby bylo dodrženo správné pořadí. Při instalaci jen sledujeme zařízení a sem tam odklikneme nějakou tu hlášku. V průběhu instalace nerestartujeme a netelefonujeme 🙂
Po instalaci se zařízení samo restartuje. Po startu stačí jen spustit Inesoft Phone – Options (je přímo na ToDay) a načíst ze složky CABS ten nastavovací soubor. Po načtení konfigurace se bude chctít program restartovat, zvolte ANO.

Pak už zbývá si jen hrát .

POZOR:

V průběhu instalace všech CABů přes SASHIMI zařízení v žádném případě nerestartujeme, ani když nás o to poždá některý z instalovaných programů ve složce CABS, jako třeba SPB Pocket Plus

V žádném případě NERESTARTOVAT !!!

Až se všechny CABy nainstalují, budete o tom informováni tímto dialogem

Až nyní je možné zařízení restrtovat. Po restratu je pak možné použít v SPB Pocket Plus obnovit nastavení ze souboru „SET_PocketPlus.plss“, který je umístěn ve složce CABS.

Doporučuji si hrát s tímto SW a nastavením po HR. Nedoporučuji to vše instalovat s již použitým software. Takže až bude nuda…. 🙂 Ve většině případů to asi nebude problém, ale nevím co kdo má za SW výbavu….

Veškerý software, který je v CABS je buď FREE nebo TRIAL.